A101 18 şubat 2016 aktüel ürünler 15-21 şubat kataloğu 2. bölümünde yer alan ürünler 18 şubat etiketi ile değil 15 - 21 şubat etiketi ile geliyor. Bu sayfada yer alan fırsatlarda ilkbaharın geldiğinin ve yavaş yavaş kışın bittiğinin somut delili olarak Algida ürünleri indirime giriyor. Algida markalı olarak Magnum mini çeşitleri, Carte d'Or Maraş kesme, Viennetta, Carte d'Or Classic 1000ml çeşitleri ve Bon Crema ürünleri bu sayfada yerini alıyor. Peki bu sayfada yer alan ürünleri neden satın almalıyız, işte bu sorunun cevabı… Öncelikle ürünler Algida markalı ve kalitesinden yana sıkıntı yaşamazsınız ve bu ürünler A101’de yani mahallenizde satılıyor ki zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Belki de en önemli noktası ise kalite ile birlikte fiyatlarının uygun olması… Fiyatlar A101’den olduğu için her zaman olduğu gibi uygun ve %14’e varan indirimlerle sunulmuş. “Dondurmanın mevsimi olmaz, bu fırsatlar başka yerde bulunmaz” sloganı ile tebessüm ettiren A101 yine indirim için yazı beklememiş ve takipçilerini sevindirmiş. Bu indirimler de 15 – 21 şubat tarihleri arasında geçerli olduğu için aktüel ürünler olarak bu noktaya da dikkat etmenizi öneririz. Koşun… Müthiş indirimler ve dondurmaya doyun. Ek olarak; unutmayın a101 aktüel ürünleri aktuel-urunler.com adresinden takip edilir.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Şubat 2016 tarihinde, A101 18 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...