A101 19 aralık fırsatları kaldığı yerden devam ediyor. A101 ekstra büyük indirimlerinde XL EKSTRA BÜYÜK FIRSAT başlıklı sayfada yine yok yok. Başka hiçbir yerde bu fiyata bulamayacağınız ürünler a101’de 19 – 20 aralık tarihlerinde mahallenize kadar geliyor. Molfix bebek bezi maxi 100lü, Bebek bezi Juniour Molfix 82li, 32li Lily tuvalet kağıdı, 12li Lily kağıt havlu, Peros toz deterjan 9kg, Çiçeğim 5 litre çamaşır yumuşatıcı, Çiçeğim ultra çamaşır suyu, Çiçeğim yüzey temizleyici 3l, Mendiva ıslak havlu 3x101, Çiçeğim bulaşık deterjanı 4L, Aqualin sıvı sabun, klozet bloğu ürünü, bulaşık makinesi tableti 105li Pril, Kavaklıdere karışık turşu, sade/elma/limon aromalı temizlik sirkesi 2L Kühne, Samire sofra tuzu, kuru maya, oul biber, çorum mantısı, ketçap + mayonez Tat ve konserve Superfresh ton balığı da bu sayfada yerini alan diğer muhteşem ürünler olarak a101’e geliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Aralık 2015 tarihinde, A101 19 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...