Kısaca 19 eylül 2013 aktüel ürünlerinden biraz bahsedelim. Haftanın en göze çarpan ürünleri arasında kuşkusuz Singer Promise 1408 dikiş makinesi ve Vestel buhar kazanlı ütü... Ayrıca 19 eylül a101 aktüel ürünlerinde Acura konuşan tansiyon aleti de varve sadece 32,95 TL. Bu ürünlerler gerçekten çok ucuz olduğundan kaçmaz. Bunların yanı sıra Ekstra büyük fırsat XL kapsamında birçok gıda maddesi ve ev ürünü de indirimde… Ayrıca eşofmanlar, toplar ve hayatı kolaylaştıran ufak tefek araç gereçler de unutulmamış… A101 19 eylül fırsat kataloğunda. Tüm ürünleri ve daha fazlasını aşağıdaki 4 sayfadan oluşan katalogdan inceleyebilirsiniz. Bu 4 sayfanın yanı sıra 2 sayfalık A101 ekstra kataloğu da sizlerle olacaktır.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Eylül 2013 tarihinde, A101 19 Eylül 2013 Aktüel ve Fırsat Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...