A101 aktüel tekli ürün kataloğu şimdi sizlerle... A101 14 Eylül 2019 tarihinde başlayan indirim heyecanı 20 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Bu zaman dilimde sizler için harika bir kampanya detayı var. Şimdi sizlere bu indirim için gereken şartları belirteceğiz. Öncelikle hafta sonunun gözdesi olan bu ürün çikolata sevenleri çok memnun edecek. Hemen ürünü açıklayıp detaylarına inelim... 14 Eylül A101 raflarını süsleyen bu ürün Nestle 1927 Çikolata Paketi 4x65g oluyor. Lezzeti ve hoş görüntüsü ile herkesi kendine çeken bu çikolata paketini 14 Eylül 2019 tarihinde A101 marketlerinde alabilirsiniz. Fiyatını merak ettiğinizi duyar gibiyiz... A101 aktüel marketlerinde satılan bu ürün sadece 9,95 TL fiyatı ile sizlerle olacak. Nestle çikolata paketini bu fiyata almak için tek yapmanız gereken A101 marketlerinde 14 - 20 Eylül tarihleri arasında 10 TL ve üzeri alışveriş... 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda bu ürün size 9,95 TL olarak satılıyor. Kaliteli ve uygun fiyatların birleştiği A101 aktüeli ziyaret etmeden geçmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Eylül 2019 tarihinde, A101 19 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...