A101 19 Haziran'da klima getiriyor. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde sıcakların bastırmaya başlaması kaçınılmaz. Hele ki güneş "Ben Buradayım" dediği an... İşte o an herkes sıcaktan eriyecek gibi. İnsanoğlunun sıcaklara çözüm olarak ürettiği klimalar sizi bu dertten kurtaracak. Ancak piyasada 1000+ TL üzerinden satılan bu cihazlar sizi serinletirken cebinizi yakacak. A101 ise bunun bilincinde olduğu için 19 Haziaran 2014 günü sizlere Nexon Split 12000 BTU Klima ürününü sunuyor. İşte fiyatlar, yorumlar ve daha fazlası.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Haziran 2014 tarihinde, A101 19 Haziran Nexon Split 12000 BTU Klima yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...