A101 19 kasım aktüel kataloglarının ilk sayfası tam manası ile özel bir sayfa... Bu indirim sayfası incelememizde A101'i tebrik etmek isteriz. Öğretmenlerimizi hatırlayan bir tutum sergilemesi ile indirimin yanında özel günleri de unutmaması çok güzel. Peki a101 19 kasımın ilk sayfasında neleri sunuyor, şimdi ona bakalım. 50 yıl garanti etiketi ile Nehir yemek kaşığı ve yemek çatalı ürünleri adet adet olarak sizlerle. Ayrıca çay kaşığı ve tatlı kaşığı / tatlı çatalı da sizlerle. Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun, şeklinde bir ara etiket ekleyen A101 canlı süs bitkilerini de sizlerle buluşturmuş. Ayrıca sepet, süzgeç, kelepçeli kek kalıbı, fırın tepsisi ve muffin kek kalıbı 12li ürünlerini de indirime sunmuş. Son olarak ise Porselen demlikli çaydanlık ürünü farklı renk seçenekleri ile sizlere aktarılmış. Bu sayfada da A101 aktüel haftasında sevindiren indirimleri sunmuş, biz ve sizlere de satın almak düşer... A101 ürünlerin 6000 adet ile stoklu olduğunu belirttiğinden her markette yeteri kadar bulamayabiliyoruz. Umarım yakın zamanda daha fazla ürünü raflarda görürüz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 12 Kasım 2015 tarihinde, A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 19 Kasım Aktüel Ürün Kataloğu – Öğretmenler Günü” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...