A101 21 Mayıs cumartesi – 22 mayıs Pazar günlerini indirimle doldurmayı sürdürüyor. Tüketicinin dostu A101 Market yeni indirimleri ve fırsatları ile hafta sonu da bizlerle oluyor. Çay denilince akla gelen belki de en iyi 3 arasında olan LİPTON, Lipton Yellow Label Tea bardak poşet çay 100’lü ürününde 17,95 TL fiyat gerçekten süper. Colombo Seylan çayı, namı diğer “kaçak çay” ürününde müthiş fiyat da A101’de. “YENİ ÜRÜN” etiketi ile sunulan Let’s Quick kakaolu toz içecek 200gr da 2,75 TL fiyatı ile kaçmaz. Colombo demlik poşet Seylan çayı 48’li ürünü de 7,95 TL kırmızı etiketli olarak geliyor… %100 Seylan çayı etiketi ile Colombo fincan poşet Seylan Çayı 25li de 3,95 TL fiyatı ile gönüllerde taht kuruyor. 21 Mayıs Cumartesi etiketli birbirinden leziz kuruyemişler de bu sayfada sunulan diğer ürünler olarak karşımızda. Bitmedi, A101 21 mayıs günü indirim ve kampanya adına her şeyi yaşatıyor. İçeceklerde müthiş fiyatlar ile bu hafta sonu devam ediyor. İncelememizde bile doyamadığımız ürünler, bu hafta herkesi mutlu ediyor. Dimes markalı içeceklerde indirimler var, görselden detaylara bakmanızı tavsiye ederiz. Beypazarı ve Juss markalı ürünlerde de iyi fiyat sunulmuş. Ayrıca çikolata ve şekerlerde de indirimler A101 hafta sonunda. Daha fazla detay ve daha fazla indirim için A101’in resmi sitesine ve görsellerine bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Mayıs 2016 tarihinde, A101 19 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...