A101 aktüel 14 Nisan 2018 fırsatlarında bu hafta pek çok indirim var. Yeni indirimlerin yer aldığı ve A101 kampanyalarının bulunduğu detaylara baktığımızda ilk olarak görüyoruz ki Pınar dana kangal fermente sucuk 225g sizlerle. Ancak bu ürünün diğer ürünlerden bir farkı var. Bu ürün 14 Nisan itibarıyla muhteşem bir fiyat ile geliyor. Ürün fiyat olarak 19,95 TL yerine 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere 9,95 TL’den satılıyor. Gerçekten muhteşem olan bu detaya daha yakından bakalım. Pınar markası ile gelen ürün için öncelikle Pınar’dan bahsetmek gerek… Ülkemizde kaliteli ürün denilince akla gelen önemli markalardan olan Pınar; klasik fermente sucuk ürününü sunuyor. Ürün fiyatı normal şartlar altında 19,95 TL ve buna özellikle dikkat etmek gerek… Şöyle ki; ürün 10 Tl ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere ki bu da kampanyaları ürünler hariç olmak üzere hesaplanıyor, indirime giriyor. A101 indirimlerinde bulunan fırsatların daha detaylısı ve daha teferruatlısı için tabi ki görseli de incelemelisiniz. Sonuç olarak 14 Nisan itibarıyla A101’e uğramak mutlaka ama mutlaka şart… Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Nisan 2018 tarihinde, A101 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...