A101 aktüel ürünleri yeni indirimlerinde bu hafta pek çok indirimleri inceledik. A101 19 Nisan kataloglarında bulunan indirimlere ek bu sayfa kocaman bir sayfada muhteşem bir ürün var. SEG 6 çekmeceli derin dondurucu ürünü bu hafta indirimli olarak geliyor. Ürün A+ enerji sınıfına sahip ve 2 yıl VESTEL garantili… Ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı olan ürün 6 çekmeceli olarak sizlerle. Ayrıca kredi kartına taksit imkanı da sunan market 220 litre brüt hacime sahip. Aldın Aldın indirimlerinde bulunan bu hafta fırsatlarında bu muhteşem ürün kaçmaz. Siz de derin dondurucu almak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka 19 Nisan itibarıyla A101’e gidip bu ürünün kampanyasını sorun ve hemen ödemeyi yapıp teslimatı bekleyin. Bu ürün için istenilen fiyatı A101 belirtmiş. Kaçırmayın, üzülmeyin. A101 19 Nisan günü muhteşem ürünlerine muhteşem fiyatlarına ne gibi indirimli ürünler ile devam ediyor, göremeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Nisan 2018 tarihinde, A101 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...