A101 aktüel 19 Nisan indirimlerinde bu hafta pek çok indirimli ürün sizlerle olacak. A101 aktüel ürünlerinde 19 Nisan itibarıyla Aldın Aldın fırsatlarına yakından bakalım. İlk olarak Sinbo SVC-34589 toz torbasız Cyclonic elektrikli süpürge 179,95 TL sizlerle oluyor. Ürün için taksit imkanı da sunan A101 bu ürün için tüm özelliklerini Aldın Aldın 19 nisan görselinde belirtmiş. Bu görsele bakarak detayları öğrenebilirsiniz. Sizler için hemen aşağıda bu ürün için görsel paylaştık. Bir diğer indirimli üründe Sinbo SSI-2878 buharlı ütü 65,00 TL olarak sunulmuş. Ürün için oldukça yeterli deniliyor. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Devam edecek olursak Cem banyo seti 3 parça 14,95 TL geliyor. Ayrıca Kadife askı 5’li 4,95 TL gibi muhteşem bir fiyat ile gelirken Çöp kovası 10L 9,95 TL da sizlerle oluyor. Ayrıca A101 indirimlerinde Klozet fırçası 5,95 TL da sizlerle. Son üründe ise 3 katlı çamaşır kurutmalık 65,00 TL olarak bu hafta sizlerle oluyor. A101 indirimli ürünleri bu şekilde sizlerle. Devamı için takipte kalınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Nisan 2018 tarihinde, A101 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...