A101 aktüel 19 Nisan aldın aldın fırsatlarında bu hafta pek çok indirim sizlerle. Detaylarını incelediğimiz fırsatlarda ilk olarak mutfak ürünleri sayfasını görüyoruz. Muhteşem ürünlerin ilkinde Arzum AR1027 el blender seti yer almış. Ayrıca Sinbo SCM-2916 çelik cezve ile devam eden sayfa mutfak ürünlerine yumuşak bir geçiş yapmış. İlk olarak Paşabahçe ayaklı/kapaklı servis tabağı ile fırsatlara başlamış. Diğer indirimde Papilla kek kalıbı çeşitleri bulunurken Desenli ahşap tepsi de sizlerle olmuş. Ahşap ekmeklik ve Ahşap dekoratif-askı-nihale-peçetelik de sunan market Termos 1L ürününü indirime almış. Diğer fırsatta Safir bardak 6’lı yer alırken ayrıca Lisanslı sandviç kutusu de sizlerle olmuş. Bir diğer indirimde ise A101 market Saklama kabı 3’lü ve Bonny erzak kabı 2,5L indirimleri yer almış. A101 aktüel ürünlerinde Nofrost saklama kabı 3,5L, Kapaklı kase, Uzun trend saklama kabı 2,2L, Rooc renkli bıçak tekli de sizlerle olurken Çerezlik oldukça uygun fiyata yani 1,00TL'ye sizlerle buluşmuş. Bir diğer indirimli üründe ise Hamur leğeni 7L yer alırken son olarak ise Raf altı sepet bulunuş. Ekstra harika bir fırsatta ise Plastik mutfak kapları 6,95 TL (adet) olarak sizlerle buluşmuş. Teşekkürler A101 yine sosyal medyayı sallayan indirimlerin için...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Nisan 2018 tarihinde, A101 19 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 19 Nisan Mutfak Ürünleri Aldın Aldın Aktüel” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...