A101 aktüel ürünlerinde indirimler tüm hızı ile devam ediyor. A101 19 şubat 2015 kataloğu ile süper fırsatlar sunmaya da devam ediyor. Bu haftanın 2. sayfasında a101 sizlere; koşu bandı Dynamic 180 ürünü gibi pek çok spor aleti ürününü sunuyor. Bu ürünün özelliklerinden bahsedecek olursak LED ekranlı, Kalori-hız- mesafe - nabız - zaman göstergeli- 40x100 cm bant ölçülü, 133x68x123 ebatlarında bir cihaz, 0,8-8 km/h hız seçenekli, 3 kademeli manuel eğim ve 2 yıl garantili. Üstelik bu ürünleri indirimli fiyatı ile sizlere ulaştırıyor. A101 aktüel fırsatlarının 2. Sayfasında ayrıca 4'lü pilates topu, bel kemeri, spor aleti Proflex, Twister, el ve ayak ağırlığı, ayarlanabilir el yayı, kapı barı ve mekik aleti gibi ürünler de yerini alıyor. Her yaşa ve her kesime uygun ürünler a101 ile harika fiyat deneyimi yaşatıyor. İşte 2. Sayfa aktüeli ve o sayfadan detaylar.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Şubat 2015 tarihinde, A101 19 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...