A101 aktüel ürünlerinde 19 şubat 2015 kataloğu 5. sayfa ile devam ediyoruz. Bu sayfada "A101'de ilk ders Ülker, konu uygun fiyat" sloganlı Ülker markalı birbirinden leziz ürünler A101 kampanyası ile birleşiyor ve ortaya lezzetin uygun fiyatlısı çıkıyor. Ülker Albeni, Ülker cici balık kraker, Ülker Hanımeller, meyveli kek, Çokoprens, Ülker Dore, Ülker Krim kraker, Ülker Biskrem - Hanımeller - Halley, Alpella 3gen, Ülker Rulokat ve Finger sizlerle. Bu leziz ürünleri sizlere aktarırken bile canımız çekti diyebiliriz. Bu Ülker indirimli ürünleri kaçmaz diyoruz, lafı daha fazla uzatmadan kataloğu aktarıyoruz. İşte o leziz ürünlerin yer aldığı muhteşem sayfa.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Şubat 2015 tarihinde, A101 19 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...