A101 aktüel ürünleri hafta sonunda 28 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında TÜM SUCULARDA %15 indirim sunuyor. Bu harika kampanyayı yakından inceleyelim. Görselde görünen kadarıyla İkbal, Danet, Cumhuriyet Sucukları, CP, Şahin, Keskinoğlu, Torku ve Nimet sucukları %15 indirimli olarak geliyor. Ancak bir hususta dikkatleri çekmek lazım ki; kampanya 28 temmuz ile 3 ağustos tarihleri arasında geçerli olacak ve indirimli ürünlerin her birinden en fazla 2 adet satın alınabilecek. Ürün gerçekten çok uygun fiyatlı olacak. Cumartesi başlayan indirimler Cuma gününe dek sürecek. Tüm A101’lerde uygulanacak olan indirimler Türkiye’yi %15 daha uygun fiyatlı sucukla buluşturacak. 7000 marketi ile ülkemizin en büyük market zinciri olan A101’e yakışan fırsatlara tüm hızı ile devam ediyor… Siz de 28 Temmuz ile 3 Ağustos tarihleri arasında mutlaka indirimli sucuk fırsatından faydalanın. Yumurta ve sucuk ile süslenen görsel insanın karnını acıktıracak cinsten gerçekten… Tavsiyemiz %15 indirimli fiyat kaçmaz… 28’i itibarıyla herkes A101’e…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Temmuz 2018 tarihinde, A101 2 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...