A101 aktüel 2018 yılı için KURBAN BAYRAMI özel fırsatlarını sunmaya devam ediyor. KURBANLIK A101’DEN ALINIR! Sloganlı sayfası ile sizlerle olan A101 kurbanlıklarda indirimli fiyat ve taksit avantajını sunmuş. Peşin fiyatına 4 taksit avantajına sahip olarak gelen kurbanlıklara yakından bakalım. Karaman koç 14-16kg (kemikli) 1045,00 TL olarak geliyor. Ayrıca diğer kurbanlıkta ise Dana (1/7) hisse 18-20kg (kemiksiz) 995,00 TL olarak belirlenmiş. Taksitli fiyatları da peşin fiyatı ile aynı olan kurbanlıklarda 4 taksit imkanı var. Bonus, Maximum veya World kart sahiplerine özel bu fırsat da kaçmaz. Kurbanlılar için “Helal Kesim” ve “Veteriner Hekim Kontrolü” etikleri de kullanan A101 “ISA TURKEY (ISA Denetim Belgelendirme ve Eğitim A.Ş.” ile de işini garantiye alıyor. Görselde dikkat çeken detaylara bakacak olursak fiyat ve kurbanlık için kg fiyat çok makul… Ayrıca derileri ve çeşitli bölgeleri için de THY’ye gönderilen kısım da var. Bu haftadan itibaren 2018 Kurban Bayramı için hazırlıklar başlıyor. Yeni indirimler ve fırsatlar sunmadan önce bu hafta Kurbanlık Sayfası ile başlayan A101 yine müşterisi ve takipçisini mutlu ediyor. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Temmuz 2018 tarihinde, A101 2 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Kurban Bayramı 2018 Aktüel Kurbanlıklar” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...