A101 4 Haziran aktüel ürünler hafta sonu kataloğunun muhteşem ürünlerini getirmeye devam ediyor. Bu muhteşem ürünlerin neler olduğunu ve tüm detaylarını sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Tüm ağız bakım ürünlerinde indirimin kralını yapan A101 bu hafta herkesi mutlu edecek gibi görünüyor. “Tüm ağız bakım ürünlerinde %25 İNDİRİM!” sloganına sahip sayfada yok yok. Colgate 75ml diş macunu, Colgate 100ml çürüklere karşı koruma, Colgate diş fırçası 1+1 360 / Oral-B 5 Way, Signal 75ml siş macunu, Parodontax 50ml diş macunu çeşitleri, Sensodyne 10ml diş macunu çeşitleri, Signal diş fırçası beyazlatıcı sistem, Colgate zigzag 2+1 diş fırçası, Sensodyne Expert diş fırçası ve Denta 1+1 diş fırçası çeşitleri sizlerle. Bu ürünler için A101 katalogda fiyat vermezken yalnızca %25 indirimli olduğunu belirtmiş. 4 Haziran cumartesi etiketli olan bir başka ürün ise Fuse Tea yeşil çaylı mango papatya aromalı 1 litre içecek… Bu ürün 1,95 TL fiyatı ile sunulmakta. Mango, papatya ve yeşil çay olsa da içsek diyenlere müjde, sloganı ile sunulan ürün oldukça kulağa hoş geliyor. Son ürün ise Türkiye’de ve öncelikli olarak A101’de olan vanilyalı Coca-Cola… Vanilyalı kola olur mu demeyin, Coca-Cola Vanilya aromalı gazlı içecek 1 litre ürününe bayılacaksınız. Fiyatı da 1,95 TL olarak sunulmuş. Kaçırmayın, üzülürsünüz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Mayıs 2016 tarihinde, A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...