A101 30 Mayıs – 5 haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan ürünlerini sunmaya devam ederken biz de Aktüel Ürünler olarak bu ürünleri tek tek inceliyoruz. İkinci üründe %50 indirim sunan A101 fırsat sayfasına sıra geldi ve bu sayfa yine indirim ve lezzeti birlikte uyum içinde sunmayı başarıyor. Malum, yaz aylarında, şu sıcak günlerde vazgeçilmez bir ürün söyleyin desek pek çoğumuz “Dondurma” der. Ancak dondurmalar her zaman uygun fiyata bulunmaz ve çoğu insan tarafından da bu yüzden tüketim imkânı bulamaz. A101 sayesinde herkes dondurmaya doyacak. Birazdan sıralayacağımız ürünlerden 1 adet aldığınızda, aynı üründen tekrar alıp ikinci ürüne %50 daha az ödeyebilirsiniz. Nasıl mı, işte şöyle: Algida ekmek kadayıflı Maraş usulü dondurma 750ml ürünü 14,95 TL’den satışa çıkacak. Bu üründen 2 adet alırsanız size adet fiyatı 11,2125 TL olur. Aynı şekilde diğer ürünlerde de bu 2. Ürüne %50 indirim var. Magnum mini çeşitleri 6x60ml ürünü, Carte d’Or Selection mini çeşitleri 450ml ve Algida Bon Cremo çeşitleri 1500ml ürünleri de sizlerle. Daha fazlası için A101 marketlere gitmeyi ihmal etmeyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 30 Mayıs 2016 tarihinde, A101 2 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...