A101 25 mart hafta sonu indirimleri olarak görünen ama aslında 10 Mart 2017 tarihine kadar 12,45 TL yerine 7,95 TL’den sizlerle olacak olan muhteşem bir lezzet geliyor. Yılların kalitesi ve balık denilince akla gelen marka Dardanel’den 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 400gr Dardanel Ton 12,45 TL yerine 7,95 TL. Üstelik bu indirim 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız her gün 25 Şubat ile 10 Mart tarihleri arasında A101’de… Cazip fiyatı ile mutlu etmeyi bilen A101 market yine adından fazlasıyla söz ettirecek. İndirimlerin efendisinden 81 ilde tek ve ilk olarak mahallenize kadar uzanan ağı ile indirimler her yerde… A101 market hafta sonu cumartesi & Pazar fırsatları kapsamında gelen ancak 10 Mart gününe kadar sizlerle olacak olan bu indirimden defalarca istifade edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey A101’den 10 TL ve üzeri alışverişte bulunmak ve ürünü talep etmek… İşte bu haftanın A101 aktüel indirimleri bu şekilde sizlerle. Daha fazlası için daha çok detayla sizlerle olalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Şubat 2017 tarihinde, A101 2 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...