A101 2 Mayıs kataloglarını görmeyen kalmasın. A101 aktüel harika indirimi ile sizlere kapılarını açıyor. Bu hafta A101 de sizleri mutlu edecek ürünler yerini alıyor. A101 takipçilerini daha fazla meraklandırmadan hemen ürün detaylarını incelemeye başlıyoruz. Teknolojik ürünlerin marketi olan A101 de bu hafta elektronik ev eşyalarınızı tamamlayabilirsiniz. Samsung 55NU7300 55'' UHD Curved TV 4.499,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün 4K özelliği ile sizleri büyülüyor. Diğer bir ürün ise Samsung M20 cep telefonu 1.579,00 TL olarak satışa sunuluyor. Telefon ihtiyacı olanlar bu ürünü almayı düşünebilir. Bir başka ürün ise Sinbo Elektrikli semaver 139,00 TL olarak satışa sunuluyor. Ayrıca Kiwi marka Su ısıtıcı 34,95 TL olarak sizlere sunuluyor. Elektronik ev aletleri ihtiyacı olanlar bu kataloglara göz atabilir. aktuel-urunler.com olarak her hafta ürün incelemelerine devam ediyoruz. Ürünlerden erkenden haberdar olmak için sayfamızı takip edebilir ve ne alacağınıza önceden karar verebilirsiniz. Mutlu alışverişler...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Nisan 2019 tarihinde, A101 2 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...