A101 20 ağustos perşembe 4. sayfası ile a101 aktüel ürünlerine devam edelim. Aktüel katlaogların bu haftaki yeni sayfasında a101 bakın sizlere hangi süper fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunuyor... Bu sayfada yer alan ürünlere değinecek olursak; Premier PRB 371 rondolu blender ürünü paslanmaz çelik blender ayağı, 2 hızlı, paslanmaz çelik bıçaklı, 400W güçlü olarak sizlerle 59,90TL'den sunulmuş. Ayrıca a101 mutfağınızda gerekli olan seramik tava ve sahan seti, Cem güvencesi ile wok tava Nero 28cm, Borcam kapaklı oval tencere, Güral Porselen porselen kase, orta boy güveç tenceresi, Glass4you 3lü tencere seti, renkli cam damacana gibi ürünler bu hafta a101 20 ağustos katalogları ile geliyor. Bitmedi... Paşabahçe kase, oval tabak çeşitleri, kase ve cam ürünler sizlerle. Kulplu süzgeç ve tepsi ürünü de bu sayfada yerini alan bir başka a101 aktüel ürünlerinden. Yeni bir a101 katalog sayfasında görüşene dek, kendinize iyi bakın. A101'e gitmeden alışverişinize başlamayın. En ucuz ürünler için A101'e gitmeyi ihmal etmeyin. Bol neşeli günler.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Ağustos 2015 tarihinde, A101 20 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 20 Ağustos Aktüel Ürün Kataloğu Blender-4” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...