A101 aktüel harika fırsatları ile sizlere merhaba diyor. A101 20 Aralık kataloglarını incelemeye başlıyoruz. Bu ürünleri kampanyalı almak için tek yapmanız gereken Perşembe günü A101’e uğramak. Aktüel ürünlerden erken haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Gıda ürünleri kataloğunu incelemeye başlayalım… Birçok üründe indirim uygulayan A101 markette bakalım takipçilerini hangi ürünler bekliyor. Aytaç Fıstıklı Hindi Salam 3,75 TL, Lezita Dondurulmuş Roaster Piliç 7,95 TL ve Alphia Dondurulmuş Bütün/Yarım Hindi 12,95 TL olarak satışa sunuluyor. Gayet lezzetli ürünleri kaçırmayın. Namet Avantaj Paket 18,95 TL ve Tokana Dondurulmuş İçli Köfte 3,95 TL olarak satışa sunuluyor. Aytaç Fıstıklı Hindi Salam 3,75 TL ve Balık Dünyası Dondurulmuş Karides 500 g olarak sizleri bekliyor. Bu hafta et, tavuk, dondurulmuş ürünler, sebzeler vb. birçok ürün indirimde. Mutfağınızı şenlendirecek ürünler cazip fırsatlarla sizleri bekliyor. Diğer bir ürün ise Namet Yemeklik Dana Pastırma 200 g 15,95 TL ve Lezita Izgara Dilimli Piliç Fileto 120 g 3,45 TL olarak kampanyalı ürünler arasında yerini alıyor. Bu hafta her istediğinizi bu markette bulabilirsiniz. Detaylı incelemelerimiz devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Aralık 2018 tarihinde, A101 20 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...