A101 20 Ekim aktüel ürün kataloglarında bu hafta yine pek çok fırsat sizlerle olacak. Bu haftanın 20.10.2016 tarihli kataloğunda bulunan ve genel itibari ile tekstil ürünlerinde önemli indirimler var. Zorluteks bay/bayan bornoz ürününde 27,95 TL fiyat bu hafta A101’de sizlerle buluşacak. A101 20 Ekim kataloğunda ayrıca tek kişilik lastikli penye çarşaf ürününde 9,95 TL fiyat sizlerle olacak. Bir başka üründe ise A101, çift kişilik lastikli penye çarşafı sizlere 12,50 TL’den sunuyor. Battaniye ürünü de bu sayfada, tek kişilik battaniye 21,50 TL olarak sizlere olacak. Bu haftanın ürünlerinde çift kişilik dört mevsim kapitone set 44,95 TL fiyatı ile bu haftanın önemli ürünlerinden biri olarak sizlerle olacak. Peki ısrarla beklenen bir diğer ürün ne, o da tay tüyü kaymaz çekyat örtüsü ve fiyatı ise 13,95 TL. Son olarak ise bay trekking ayakkabı 25,95 TL’den sizlerle olacak. Bu haftanın tekstil ürünlerinde önemli ürünler ve önemli indirimler A101 aktüel kataloglarında sizlerle olacak. Daha fazla indirim incelemesi için devam edeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 17 Ekim 2016 tarihinde, A101 20 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...