A101 aktüel ürünler kataloğunda 20 Haziran haftası başladı. A101 20 Haziran 2019 tarihinde muhteşem kampanyalar devam ediyor. Her hafta ve hafta sonu sizlere çok kaliteli ürünler sunan A101 markette bakın bu hafta neler var. Öncelikle çeyiz tutkunları, yeni evlenenler ve beyaz eşya yenilemek isteyenler için harika iki ürün A101 aktüelde... Bu haftanın ilk kampanyalı beyaz eşyası Seg SCM 9100 Çamaşır Makinesi 1.299,00 TL olarak kampanyada... Harika bir ürün daha A101 de yerini aldı. Seg SBM 4001 Bulaşık Makinesi 1.099,00 TL olarak satışta... Bu harika iki ürün tam sizlere göre... Bu ürünün özelliklerine göz gezdirecek olursak 12 L tüketim sağladığı bilgisi kataloglarda verilmiş. Çamaşır makinesinin özelliklerinde ise çeşitli programlar mevcut. Ayrıca çocuk kilidi de olan bu ürün tam da istediğiniz gibi tasarlanmış. Bu ürünler hakkında merak ettiklerinizi aktuel-urunler.com sayfamıza yorum olarak sorabilirsiniz. 20 Haziran 2019 tarihinde A101 buluşmak dileğiyle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2019 tarihinde, A101 20 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...