A101 aktüel ürün katalogları bu hafta indirimlerinde bulunan ve 23 Nisan 2017 tarihine özel olarak ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gerekçesi ile çocuklarınızın sevineceği pek çok ürün sizlerle olacak. Bu ürünlerin neler olduğu ve ürünler arasında hangi indirimlerin bulunduğuna değinelim. İlk olarak tamamı lisanslı olmak üzere pek çok tekstil ürünü var. A101 çocuklarınızın sevineceği ve içinde uyumaktan keyif alacağı ürünler sunuyor. Zorluteks lisanslı nevresim seti 29,95 TL (Barby-Cars-Şirinler) olarak sizlerle olacak. Lisans kısımlarını parantez içinde belirtiyoruz. Bir diğer üründe ise Zorluteks lisanslı pike 22,50 TL (Barby-Cars-Şirinler) olarak sizlerle oluyor. Bu ne demek, bu Barby veya Cars veya Şirinler lisanslı pike ürünler için adet fiyatı 22,50 TL demek… Bir diğer ürün grubunda ise Zorluteks lisanslı kırlent 9,95 TL (Barby-Cars-Şirinler) sizlerle oluyor. A101 20 Nisan aktüel ürünlerinde yer alan fırsatları 23 Nisan dolayısı ile özel indirimler olarak sundu. Bir başka sayfa ile devam etmeden önce sayfada ayrıca Zorluteks lisanslı bebek nevresim seti 24,95 TL ve Pepee lisanslı çocuk odası halısı 27,95 TL olarak satılacağını da unutmadan söylemiş olalım. A101 bu hafta indirimlerini incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Nisan 2017 tarihinde, A101 20 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...