A101 20 Nisan aktüel ürün kataloglarında yer alan ve temizlik ürünleri olarak karşımıza çıkan muhteşem fırsatları sizlerle inceleyeceğiz. BU hafta A101 aktüel ürünlerinde Peros toz deterjan 9kg 16,95 TL olarak bu sayfada sizlerle olacak. Ayrıca bu haftanın aktüel ürünleri olarak Fairy bulaşık makinesi kapsülü 135’li 64,95 TL fiyatı ile satılacak. Temizlk ürünü denilince temizlik seti de olmalı değil mi, işte bu yüzden Parex temizlik seti 29,95 TL olarak sizlerle olacak. Çiçeğim markalı ürünlerde de indirimler sizlerle olacak. Çiçeğim bulaşık deterjanı 4lt 7,95 TL olarak satılacak. Ayrıca Çiçeğim ultra çamaşır suyu 4kg 6,95 TL olarak raflarda yerini alacak. 20 Nisan a101 kataloğunda Çiçeğim çamaşır yumuşatıcısı 5lt 7,95 TL olarak satılacakken Gilette Blue 3 tıraş makinesi 19,95 TL fiyatı ile raflarda bulunacak. A101 temizlik ürünü indirimlerini inceledik. Bir başka sayfada sizlerle gıda ürünlerini de inceleyeceğiz. Arından ise hafta sonu katalogları ile incelemelerimize devam edeceğiz. A101 aldın aldın indirimlerinde bu haftanın muhteşem indirimleri tükenmek ve bitmek bilmediğinden incelemelerimize tüm hızımız ile devam edelim. Yeni hafta indirimlerini de sitemizde bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Nisan 2017 tarihinde, A101 20 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...