A101 aktüel 20 temmuz günü harika indirimleri sunuyor. A101 aktüel ürünleri indirimlerinde bulunan detaylı incelemelere bakacak olursak Kumtel KB 6000 termostatlı barbekü ürünü sizlerle. Ürün 2200 W gücünd, geniş bir pişirme yüzeyine sahip. Ayarlanabilir termostatlı olması ile oldukça iyi çözümler sunan ürün 3 kademeli ızgara özelliğine sahip. Bu ürünün yanı sıra ayrıca çeşitli kase ve tabaklar da sunan a101 20 temmuz bakalım bu ürünlerde nelerden bahsetmiş. Görelim: Yuvarlak/Kare servis tabağı farklı renk seçeneklerine sahip olarak sizlerle. Yuvarlak/Kare pasta tabağı ürünü de farklı renk seçenekleri ile sizlerle. Yuvarlak/kare çukur tabak ürünü de sunan market bu üründe de farklı renk seçeneklerini ortaya koymuş. Bardak ürününü 300ml olarak ve farklı renk seçenekleri ile sunan market kayık tabak no:2 ürününü de sunarken kayık tabak no:1 ürününü de sunmuş. Kare kase 3,8 lt ürünü de sunan market kare kase 500ml ürünü ile çeşitlilik sunmuş. Son olarak Hobby Life piknik sepeti 25 lt ütünü ile gönüllere taht kurmayı başarmış. Pikniklerde şık bir sepetiniz olsun istiyorsanız bu ürünü mutlaka görün deriz. Daha fazlası için A101.com.tr’den yardım alabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Temmuz 2017 tarihinde, A101 20 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...