A101 16 eylül 2017 – 22 eylül 2017 tarihleri arasında birbirinden önemli indirimleri yayınlamaya ve getirmeye devam ediyor. Bu hafta 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli bir indirim sunuyor. 16 Eylül ile 22 eylül tarihleri arasında stoklarla sınırlı olmak üzere bir indirimli ürün sunacağını belirten A101; bu üründen şöyle bahsetmiş. Nesquik kahvaltılık mısır gevreği 450gr 5,45 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir – 16-22 Eylül). Görünüyor ki ürün fiyatında çok iyi bir indirim var. Bu lezzetli ürünü bu fiyata bulmak gerçekten zor. Ama A101’de 16 – 22 eylül 2017 yılına ait olmak üzere bu ürünü bu fiyata bulabilmek mümkün. Nesquik kahvaltılık mısır gevreği 450gr ürünü için bu fiyattan almak için yapılması gereken şey ise 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak. Kampanyanın stoklarla sınırlı olması bir handikap olsa da acele ettiğimizde bu ürünü bulabiliyoruz. Çok iyi değil mi… A101 fırsatları indirimli ürünlerini incelemeyi sürdüreceğiz. Yeni indirimler için takipte kalınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Eylül 2017 tarihinde, A101 21 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...