A101 21 eylül aktüel ürünleri yeni indirim ve bu hafta fırsatlarında gıda ürün indirimleri devam ediyor. A101 kampanyalı ürünlerinde Greenvillage dondurulmuş organik bütün tavuk sizlerle. Muhteşem bir lezzet… Greenvillage bir Orvital markasıdır, etiketi de var. Ayrıca bu sayfada Lezita dondurulmuş piliç kroket 1000gr, Namet piliç füme 150gr, Lezita piliç 500gr özel İskender sosu hediyesi ile, Torku 1lt ayran da sizlerle. Muratbey sürmeli sürülebilir beyaz peynir 500gr ile devam eden indirimler Muratbey tel peyniri 250gr ile ayrıca sizlerle. Muratbey Anadolu lezzetleri peynir çeşitlerinde de 250gr olarak indirim var. Danone çikolatalı sütlü aromalı içecek 1 lt ve Laz kızı kuymak paketi 250gr ürünü de sizlerle. Tuhaf ve denenmesi gereken bir ürün… A101 21 eylül itibari ile gelecek pek çok ürünü inceledik. Daha fazlası için A101.com.tr’Den daha detaylı görsel inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca 21 eylülde A101’e gitmeyi de unutmamak gerek…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Eylül 2017 tarihinde, A101 21 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...