A101 aktüel 16 Haziran 2018 hafta sonu indirimleri sizlerle oluyor. Bu hafta A101 indirimli ürünlerinde ilk olarak Gillette Blue3 3 Bıçaklı Tıraş Bıçağı 3'lü ürünü muhteşem indirimi olan %20 indirim ile sizlerle. Ayrıca bu hafta beklenen bir indirim de var… Soffio Bebek Bezi Çeşitleri %13 indirimli olarak markette yerini alıyor. Ayrıca Domestos Ultra Çamaşır Suyu 4 Kg da %20 indirimli olarak sizlerle oluyor. Bu hafta haftanın yıldızlarında A101 market Tarabya Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri %18 indirimli olarak ve 700g de sunuyor. Bir diğer kampanyada ise Milkten Tereyağı 1 Kg sizlerle oluyor. Bu ürün için de indirim oranı %12 olarak belirtilmiş… Ayrıca sayfada Torku Banada Fındık Kreması 400g da var ve bu ürün %16 indirimli… Devamında Nimet Kurabiye Çeşitleri 500g ürünü de %20 indirimli olarak geliyor. Bir başka kampanyada ise Capsule Toys Oyuncaklı Lolipop Şeker 9g var. Ayrıca Keskinoğlu / CP Piliç Kebap 200g ve Kaşık-La Dana Etli Kayseri Mantısı 500g ürünleri de indirimli fiyatları ile A101 markette sizlerle. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...