A101 21 Haziran perşembe katalogları bu hafta indirimleri sizlerle olacak. İndirimlerinde neler olduğuna daha yakından bakmanın vakti geldi. Bu hafta ilk olarak Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv ürünü sizlerle olacak. Ayrıca Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı sunan market Samsung Galaxy J120 cep telefonu ürününü de sunuyor. Bu hafta indirimlerinde Notebook soğutucu ve Piranha 5417 USB vantilatör de sizlerle. Aldın Aldın perşembe kataloglarında Hi-Level Smart USB bellek 32GB ve Hi-Level Micro SD kart 32GB da sunan market SEG SDF 2451M derin dondurucu da sizlerle olacak. A101 21 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında Altus AL-1090 tezgah seviyesi buzdolabı sunan market Aprilla AHB 5001 2’si 1 arada şarjlı erkek bakım seti ve Aprilla ATK-7003 kulak ve burun kılı kesme makinesi de sizlerle olan kampanyaları sizlerle. Bu hafta kampanyalarında Aprilla banyo baskülü, Aprilla ANC 2207 tırnak bakım seti, Canlı çiçek çeşitleri de sizlerle. İndirimli ürünlerinde Canlı çiçek çeşitleri, Klasik duvar saati de sunan market 21 Haziran günü basılı sayfalarda Dekoratif duvar aynası da sunuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Haziran 2018 tarihinde, A101 21 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...