A101 21 kasım aktüel kataloglarının yeni hafta ürünleri açıklanmaya devam ediyor. Bu hafta biraz gecikmeli gelen fırsatlarda temizlik ve gıda ürünleri de indirime giriyor. 21 Kasım perşembe günü bebek bezinde özel fiyat A101 markette Soffio külot bez çeşitleri 19,95 TL'den A101'de... Bu önemli indirimin ardından temizlik ürünleri de aktaralım. Sinbo döner başlıklı temzilik seti 39,95 TL fiyatı ile en iyisi... Cif markalı üründe indirimli fiyat yer alırken mikrofiber temzilik bezi 4'lü de sizlerle... Aynalı tarak ürünü de sunan A101 kataloglarında pek çok gıda ürünü de sizlerle... A101 market kataloglarında 21 kasım fırsatları gıda ürünleri ile devam ediyor. Bu ürünleri yeni bir sayfada incelemiş olsak da şimdi kısaca bahsedelim. Pınar tam yağlı süzme peynir 750gr ürünü A101 markette olacak. Özel iskender sosu hediyesi ile Lezita piliç döner de 9,95 TL'den raflarda olacak. Salam ve süzme peynirde de indirim sunan A101 21 kasım katalogları ve A101 aktüel ürünleri kahve, kefir ve nicesinde özel fiyatı ile memnun etmeye devam ediyor olacak. Dahası ve fazlasını Aktüel Ürünler sitemizde görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2019 tarihinde, A101 21 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...