A101 21 Kasım aktüel kataloglarının ikinci basılı görseli ve önemli indirimlerin yer aldığı diğer sayfası ile merhaba... Aktuel-Urunler.Com ile A101 kataloglarını görmek bir ayrıcalık... Bu indirimlerin ve fırsatların 21 kasım günü neler sunacağına bakalım. İlk üründe 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap sizlerle olacak 209,95 TL fiyatı olan bu ürün kaçmaz. Bir diğer fırsatta ahşap görünümlü plastik askı 4'lü olarak gelecek. Plastik banyo ürünleri de sunan market çok amaçlı organizer ile ayrıca raflarda... Plastik ürünler mutfağınız için de sizlerle olacakken mikrodalga saklama kabu çeşitleri de üçlü olarak gelecek. Trend saklama kabında da çerezlik ürününde de özel fiyat sunan A101 21 kasım katalogları haftayı bay kemer, kartlık cüzdan, askılı çanta ve canlı çiçekler ile süslüyor. Sayfanın devamında Hascevher Buse 8 parça tencere seti de sunacak olup bu ürünü de 249,95 TL'ye sunacak. Mutfak ürünlerinde özel kampanyalar sunan A101 aktüel ürünlerinde daha fazla detay için Aktüel Ürünler'i incelemeye devam...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2019 tarihinde, A101 21 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...