A101 aktüel ürün kataloglarında olağanüstü fırsatalar sizlerle olmaya geliyor. Bu haftanın vazgeçilmez kataloglarının ürünlerinde notebook’tan taşınabilir diske kadar pek çok ürün 21 kasım itibarıyla indirime giriyor. Üstelik kargo derdi, geldi gelmedi derdi de yok. A101’e 21 Kasım’da gidip ürünü alabiliyorsunuz. Ürünlerden bahsedelim. Lenovo S145-15AST Notebook ürünü 1.499 TL fiyatı ile bu haftanın ürünü oluyor. Ürün 128 GB SSD’ye sahip. AMD A6 işlemci ile güç alan dizüstü 15.6 inc boyutlarında ekrana sahip… Win 10 Home ile gelen üründe 4 GB RAM öne çıkıyor. İnceliği ile dikkatleri üzerine çeken ürün orta seviye kullanım ve gezinmeler için ideal görünüyor. Diğer fırsat bu ürünü tamamlar nitelikte dikkat çekiyor. WD 1 TB Harici Hard Disk 299 TL gibi uygun bir fiyata geliyor. Depolama sorunlarınızı rafa kaldıracak çözüm üreten bu ürün USB 3.0 desteği ile çok hızlı…Sayfada 21 kaSIM GÜNÜ Piranha Bluetooth Hoparlör 49,95 TL fiyatı ile gelen diğer bir ürün oluyor. Cazip avantajlı ürünlerde A4Tech G3-200N V-Track Kablosuz Mouse 26,90 TL’den ve Aprilla HC-5018 Erkek Bakım Seti 69,95 TL’den satılıyor. Son üründe ise Aprilla ATR-7002 Kulak&Burun Kılı Kesme Makinesi 11,95 TL olarak ayrıca sizlerle… Dahası ve fazlası ise A101’de…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2019 tarihinde, A101 21 Kasım 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...