A101 aktüel hafta sonu da sizlerle… A101 16 Mart kataloglarında neler var neler… Cumartesi’den Cuma’ya geçerli olacak olan kampanyaları inceliyoruz. Bu yazımız da katalogları da sizlerle paylaşarak ürün görsellerini incelemenize olanak sağlayacağız. Bu hafta A101 aktüel de gıda ürünlerin de çok önemli fırsatlar var. Piliç döner 4,25 TL, Birşah yarım yağlı homojenize yoğurt 2 kg 5,95 TL ve Beşler dondurulmuş mantı 6,95 TL’den satışa sunuluyor. Cafex 2’si 1 arada kahve 400 g 7,95 TL olarak satışa sunuluyor. Gıda ürünlerin de bütçenize katkı sağlayan ürünleri kaçırmayın. Dr. Oetker Krem Şanti 6,25 TL ve Doğuş limonata 2,45 TL olarak raflarda yerini alıyor. Gıda reyonlarında daha birçok ürüne imza atan a101 aktuel de fırsatlar devam ediyor. Temizlik malzemelerin de Porçöz Pas ve Kireç Çözücü 4,75 TL olarak sizlerle buluşacak. Detaylı incelemelerimiz Aktüel Ürünler olarak devam ediyor. Ayrıca 21 Mart görsellerini de sayfamızda bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mart 2019 tarihinde, A101 21 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...