A101 aktüel fırsat kataloglarını inceliyoruz. A101 16-22 Mart tarihinde indirime girecek olan ürünlerin listelerini sizlerle buluşturdu. Bizler de bu ürünleri detaylıca inceliyoruz. Bu hafta sonu A101 aktüel de bakın neler var… Tüm sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. A101 her hafta sonu tekli ürün kataloğunu sizlerle buluşturuyor. Bu ürünler de ise belirli fiyatın üzerinde alışveriş yapanlar için indirimli ürünler sunuyor. 16-22 Mart tarihinde 10 TL ve üzeri alışveriş yapanlar için indirimde olacak olan ürünler bu hafta 2 tane! İşte ürünlerin isimlerini ve fiyatlarını hemen paylaşıyoruz. Bon cremo çeşitleri 4,95 TL olarak satılacak. Diğer bir ürün ise sizleri çok memnun edecek. Elseve şampuan çeşitleri 400 ml 6,95 TL olarak kampanyada olacak. Bu harika fırsatlar bu fiyata kaçmaz. Üstelik tek bir gün değil bir hafta boyunca bu fırsattan yararlanabileceksiniz. Kampanya geçerlilik tarihlerini tekrar vurgulayalım. 16-22 Mart tarihleri arasında yapılacak her 10 TL’lik alışverişte 1 Ürün için geçerli olacağı A101 kataloğunda belirtilmiş. Bol indirimli alışverişler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mart 2019 tarihinde, A101 21 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...