A101 23 Mayıs 2015 aktüel ürünler kataloğu olan A101 hafta sonu fırsatlarının 2. sayfası ve son sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada pek çok ürünü inanılmaz uygun fiyata bulabilirsiniz.

Daha fazla meraklandırmadan devam edelim. 400 g köfte çeşitleri ürünü %11 indirimli olarak, Baştacı 360gr dana mangal sucuk %10 indirimli olarak sizlerle. Safir 500g kaya tuzu tuzluklu, Rem aç bitir siyah zeytin 60gr, Rem yağlı salamura siyah zeytin 1kg, çay kurabiyesi çeşitleri 260gr Bompi (Üzümlü - Portakallı - elmalı tarçınlı - fındıklı - bademli kakaolu - damla çikolatalı kakaolu), Jacobs Millicano 75g kahve, Saray Çikilop çikolata kaplı Marshmellow'u 12x20gr sandviç bisküvi, oyuncaklı çakıltaşlı çikolata, Şokomigo Duo sütlü kakaolu fındık kreması ve Fiskobirlik 320gr fındık ezmesi sizlerle. Bu leziz ve uygun fiyatlı ürünleri kaçırmayın, cumartesi günü A101'e uğramayı ihmal etmeyin. Bu haftanın sonuna geldik, bir sonraki haftanın kataloğu ile görüşene dek, kendinize iyi bakın, bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Mayıs 2015 tarihinde, A101 21 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...