A101 aktüel ürün katalogları 21 nisan 2016 fırsatları 8. Dev sayfa ile devam ediyor bizler de incelemelerimize devam ediyoruz. Bu sayfada Agiss markalı ürünler ve Scotch Brite markalı ürünler sizlerle. Agiss markalı olarak ısıtıcılı sir ağda roll-on seti ürünü sizlerle. Bu sette ise neler var bakalım. 1 adet roll-on ağda ısıtıcı, 2 adet roll-on ağda 100ml, 1 adet 2m ağda bezi, 3 adet temizleme mendili bu setin içerisinde sunulmuş. Agiss sir ağda Roll-on 100ml ürünü ise 2,95 TL’den ayrıca satılmakta… Devam ediyoruz. 25m ağda bezi, tüy dökücü krem 100ml, sir ağda sonrası temizleme ve masaj yağı 150ml, siyah nokta temizleyici burun bandı 6lı da bu sayfada yerini alan diğer AGİSS ürünleri olarak karşımızda… Scotch Brite markalı olarak ise kopar kullan desenli rulo temizlik bezi 12 yaprak, 2li mikrofiber temizlik bezi, yedek paspas 2li ve 2li bulaşık süngeri bu sayfada yerini alan diğer a101 aktüel 21 nisan ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Devam edelim…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Nisan 2016 tarihinde, A101 21 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...