A101 21 Ocak 2016 perşembe aktüel fırsatlarında muhteşem ürünleri sunmaya devam ediyor. İncelememizin belki de en dolu görünen sayfasına geldik. Bu sayfada A101 market bakalım bu hafta neler sunuyor. Blendax şampuan çeşitleri, Colgate ağız bakım seti, ıslak tuvalet kağıdı ürünü ve antibakteriyel ıslak cep mendili bu sayfada sizlere sunuluyor. Ayrıca blozet bloğu da bu sayfada. Balık yağı, portakal aromalı balık yağı şurubu, fizyolojik burun spreyi de bu sayfada yerini alıyor. Cappy kıvamlı elma nektarı, Dimes karışık meyve suyu, Fuse Tea karpuz aromalı soğuk çay, bitki çayları, adaçayı ve ıhlamur gibi ürünler de bu sayfada. Çörekotlu sade peynir ve çeşitli dondurulmuş gıda ürünler de a101 21 ocak aktüel kataloğunda. A101 18 - 24 ocak tarihleri arasında ise İkbal dana parmak sucuk, dana kasap sucuk gibi ürünlerin fiyatlarını %20 indiriyor. Ayrıca Baştacı kokteyl sosis ve dana mangal sucuk da indirimde. Bolbey hindi mangal sucuk ve hind kokteyl sosis de bu sayfada yerini alan diğer fırsatlar olarak karşımızda oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Ocak 2016 tarihinde, A101 21 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...