A101 21 ocak 2016 aktüel ürün fırsatlarının muhteşem market ürünleri ve diğer kampanyalarının incelemesine başlıyoruz. Bir A101 klasiği olan Hometech ürünleri bu hafta da A101'de sizlerle olacak, dağıtılan katalogda muhteşem ürünler sizlerle olmayı başarırken A101 yine sevindiren fırsatları da sunacak. Ürünlerin neler olduğuna bakalım. Hometech T700 7'' Quad Core Tablet Bilgisayar ürünü 2 yıl garantili olarak sunulmuş. 7 inç 1024x600 IPS ekrana sahip cihaz 4 çekirdekli işlemcisi, 8GB dahili depolama alanı, 1GB belleği, çift kamerası, Android işletim sistemi ile gerçekten kaçmaz. Üstelik ürünün fiyatı 149,00 TL olarak belirlenmiş. Bir diğer ürün ise 444,00 Tl adet fiyatı ile Fly Intruder IQ459 cep telefonu oluyor. Özelliklerinin katalogdan incelenmesi daha net olabilir. Bir başka ürün ise Sandisk 16 GB ORG bellek olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Flying renkli kulaklık ve Hometech uydu alıcısı ürünleri de bu sayfada yerini alıyor. Muhteşem A101 21 ocak kataloglarında 21 Ocak - 28 Ocak tarihleri arasında sizlerle olacak ürünleri incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Ocak 2016 tarihinde, A101 21 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...