A101 18 Temmuz ve 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçeli olacak olan indirimlerini de gözler önüne seriyor. Yaklaşık 7 gün sonra başlayacak olan bu indirimlerde pek çok dondurma ürünü ikincisi %50 indirimli olarak sunuluyor. Ayrıca basılı sayfalarda çeşitli elektronik alet ürünü de sizlerle buluşuyor. Şimdi tüm detaylar ile devam edelim. İkincisi %50 indirimli sloganı ile gelen sayfada A101 18 Temmuz 2016 - 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan indirimlerde Magnum mini çeşitleri 6x60ml sizlerle. Ayrıca Algida ekmek kadayıflı Maraş usulü dondurma 750ml ürünü de bu sayfada sizlerle. Bir diğer ürün ise Cornetto Mini 8x60ml. Bu üründe de ikincisi %50 indirimli olarak sunulmuş. Bir başka ürün ise Carte d'Or Classic çeşitleri 1000ml de bu indirimlerde sizlerle. Son iki ürün ise şöyle: Algida Maraş usulü çeşitleri 500ml ve Carte d'Or Selection mini... Bu sayfanın basılı kataloğunda yer alan Premier PRI 211 buharlı ütü, Sinbo SBS4438 dijital konuşan baskül, Fakir Norte saç kurutma makinesi ürünü de izlenebilir. Ayrıca çerçeve, saklama kabı çeşitleri, tereyağlık gibi pek çok ürün bu sayfada sizlerle buluşmakta. Daha fazlası için bir sonraki sayfaya bakmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Temmuz 2016 tarihinde, A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...