A101 21 temmuz aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri kapsamında pek çok önemli ürün A101 aktüel ile sizlerle olmaya devam ediyor. A101 kataloglarında 21 temmuz 2016 Perşembe fırsatları bu hafta yeni indirimli ürünlere ev sahipliği yapıyor. Premier PRI 211 buharlı ütü ürününde 55,00 TL fiyat ve 2 yıl garantinin yanı sıra seramik taban, ayarlanabilir buhar kontrolü, buharlı ve kuru temizleme, güçlü buhar çıkışı, su püskürtme, kendini temizleme fonksiyonu, ısı gösterge lambası, ayarlanabilir ısı gibi pek çok özellik de bu üründe. Fakir Norte saç kurutma makinesi 2000W ve 2 farklı hız ayarı ile 49,95 TL’den alıcısını bekliyor. Sinbo SBS 4438 dijital konuşan baskül ise Türkçe ses özelliği ile 19,95 TL’den alıcısını bekleyen bir başka ürün. Tüm bunların ardından A101 21 temmuz sayfalarında emaye kızartma tenceresi, 3lü saklama kabı, Nofrost saklama kabı ürünleri de sizlerle. Özellikle nofrost saklama kabına yaşanan yoğun ilgiye tanık olduğumuzdan bu ürün için acele etmenizi öneririz. A101 21 temmuz aktüel kataloğunda ayrıca kulplu süzgeç, tereyağlık, kağıt havluluk, çok amaçlı 3 gözlü sepet, hobi kutusu, cam gider kağıdı ve çerçeve 15x21 cm ürünleri de sizlerle bu hafta A101’de. Daha fazla ürün için yeni sayfalara bakmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2016 tarihinde, A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Sayfası – Büyük Fırsatlar” için 3 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...