A101 23 temmuz aktüel ürünler kataloğu indirimleri ve fırsatlarının muhteşem ürünlerinde Yörsan indirimleri tekrar sizlerle. A101 aktüel ürünler hafta sonu kaçığız indirimleri kapsamında sizlerle olacak olan bu muhteşem ürünlerde Yörsan markalı olarak hangi ürünler indirime giriyor detaylıca inceleyeceğiz. Geçtiğimiz haftalarda da satılan ve yoğun talep gören Yörsan ürünleri bu hafta tekrar gelerek müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. A101 23 Temmuz 2016 aktüel ürünler kataloğu hafta sonu indirimleri kapsamında şu Yörsan ürünleri indirime giriyor. Yörsan ev tipi yoğurt 5kg ürünü 11,95 TL fiyatı ile geliyor. Yörsan yarım yağlı beyaz peynir 1kg 10,95 TL. Yörsan yarım yağlı yoğurt 2kg ise 5,45 TL. Yörsan ayran 2lt ürünü şık şişe tasarımı ile 3,95 TL. Yörsan light beyaz peynir 500gr ise 6,95 TL. Yörsan kaşar peyniri 500gr 9,95 TL ve son olarak Yörsan kaymak 200gr 5,45 TL olarak sizlerle. Bu hafta sonu A101 23 temmuz ile sizlerle olurken diğer marketlere ait indirimlere de sitemiz Aktuel-Urunler.Com adresinden bakabilirsiniz. Daha fazla detay için sitemizi takip etmeye devam ediniz. Bol indirimli ve güzel günler dileriz. Yeni hafta kataloglarında buluşana dek, hoşçakalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Temmuz 2016 tarihinde, A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...