A101 22 Eylül 2016 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta A101 aktüel ürünleri arasında pijamalardan çeşitli ev tekstili ürünlerine kadar geniş bir ürün grubu sizlerle. A101 aktüel ürünlerinin ikinci sayfası olarak sunulan bu muhteşem indirim sayfasında yer alan ürünlerin toplam stok sayısının da 7500 ile sınırlı olduğunu belirten A101, ayrıca ürünleri 22 eylül perşembe günü mağazada bulabileceğini de eklemiş. A101 aktüel bu ürünlerin neler olduğuna tek tek şu şekilde değinmiş ve biz de bu ürünleri sizlere aktaralım. Bay Pijama Takımı 19,95 TL'den sunulan ve M-L-XL seçenekleri olan ürün %100 pamuk olarak karşımıza çıkıyor. Farklı renk seçenekleri de mevcut. Silk&Blue Bayan Uzun Kollu Pijama Takımı 14,95 TL'den sunulurken S-M-L-XL beden seçenekleri de bu ürün için belirtilmiş. Kapitone Yastık 7,95 TL'den ve Tek Kişilik Sıvı Geçirmez Alez 9,95 TL'den sizlere sunulan diğer aktüel ürünler. Tek Kişilik Fitted Set 12,95 TL ve ayrıca Halı Kaydırmaz 4,50 TL olarak karşımızda. Saten Güneşlik 15,95 TL'den, Çocuk Pijama Takımı ise 10,95 TL'den sizlerle. Pijama takımı için 5-12 yaş belirteci kullanılmış. Örme Runner 4,95 TL'den sunulan aktüel ürün olurken Örme Masa Örtüsü 9,95 TL'den sizlerle buluşuyor. A101 fırsatlarında bu hafta daha fazla ürün ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Eylül 2016 tarihinde, A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...