A101 22 Haziran 2017 aktüel ürün kataloglarında bu hafta yeni fırsatlar var. A101 aktüel ürünlerinde bulunan indirimleri incelemeye devam ediyoruz. Bu haftanın ilk muhteşem fırsatı olarak sizlerle TV ve telefon ürünlerini inceleyeceğiz. A101 22 haziran kataloglarında Hi-Level 32’’ uydu alıcılı HD LED TV ürünü sunan A101 market ürün hakkında detaylarda nelerden bahsetmiş bakalım. Dahili uydu alıcısına sahip üründe 1 adet SCART girişi mevcut. Ayrıca HDMI girişi, USB girişi de bu ürün için var. PC IN ve MPEG4 oynatabilme de ürün için söz konusu… HD uydu alıcısını dahili olarak sunan ürün duvara asma aparatı hediyesi ile de memnun ediyor. 2 yıl VESTEL güvencesi bulunan ürün için taksit seçeneği de sunulmuş. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde kablosuz 2 ürün dikkatleri çekiyor. Kablosuz bluetooth hoparlör Piranha markası ile geliyor. Ürüne ait detayları a101.com.tr’den incelemenizi öneririz. Diğer kablosuz ürün ise Piranha kablosuz bluetooth kulaklık… Bu ürün de oldukça makul fiyatı ile sunulmuş. Son ürün ise bu sayfa için VESTEL Venus e2 çift SIM cep telefonu… Vestel kaliteli ve güvenceli ürün 4.5G uyumlu… 5’’ HD ekranı var ve daha çok sayamadığımız özelliği var. Üstelik Vestel… Bu fırsatlar 22 haziran günü A101 ile bizler ve sizlerle buluşacak. Stoklar sınırlı olduğu için acele edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Haziran 2017 tarihinde, A101 22 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...