A101 22 haziran aktüel ürün kataloglarında yer alan detaylı fırsatlara bakmaya devam ediyoruz. Bu haftanın A101 aktüel ürünlerinde yeni indirimler var. İlk olarak bu hafta Delonghi ICM2B filtre kahve makinesi sizlerle. Arzum AR1027 el blender seti ürünü de bu hafta A101 markette olacakmış. Ayrıca bakalım A101 neleri duyurmuş, inceleyelim: Kütahya Porselen kahve fincan takımı 12 parça bu hafta bu görsel ile sunulmuş. Kristal kase, motif oval salata kasesi, porselen kaşeli havan da bu hafta A101 tarafından sunulan ürünler olarak görselde yerini almış. Sürahi buket, gravürlü damacana yağlık, dondurma kasesi gibi ürünler de A101 ile sizlerle oluyor diyebiliriz. Matara karma, lalezar tepsi, no-frost saklama kabı, salata kurutucusu, mini süzgeç sempatik yumurtalık ve plastik mutfak kapları da A101 22 haziran ile gelen mutfak ürünü indirimleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu haftanın yok satacak ürünleri olarak dikkatleri çeken bu mutfak ürünlerini detaylı inceledik. DAHA fazla ürün ve detay için öncelikle resmi bağlantı olan a101.com.tr’den bilgi alabilirsiniz, sonra ise sitemizden incelemeleri okuyabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Haziran 2017 tarihinde, A101 22 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel 22 Haziran Aldın Aldın Aktüel Fırsatları” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...