A101 çok merak edilen hafta sonu kataloğunu yayınladı. A101 aktüel yeni broşürleri ile geliyor. Bu haftanın harika fırsatlarını çok beğeneceksiniz. Bütün hafta boyunca bu indirimlerin hangi ürünlerde olduğunu merak edip durdunuz. Bu merakınızı gidermek için aktuel-urunler.com olarak sizlerleyiz. Hep beraber bu hafta sonu kataloglarına bakalım… Ülker Napoliten Sütlü Çikolata 33 gr 4,50 TL, Pınar Lezzet Keyfi Hindi Büfe Salam 500 gr 17,95 TL, Eti Susamlı Çubuk Kraker 70 gr 4 TL ve Scotch-Brite Ultra Konfor Bulaşık Süngeri 2'li 11,95 TL olarak raflarda sizleri bekliyor. Büyük fırsatları ayağınıza getiren A101 markete her şekilde ulaşmak mümkün. Üstelik online alışveriş hizmetini de sizlere sunmaya başlayan A101 aktuel sizleri epey memnun edeceğe benziyor. Diğer kampanyalı ürünler ise Doğadan Bitki Çayı Çeşitleri 20'li 3,95 TL (3 adedin fiyatı), Kent Boringer Pasta Sosu Çeşitleri 750 gr 17,95 TL (2 adedin fiyatı), ve Bukataloğun son ürünü olan HighGenic Sirkelim Yüzey Temizleyici 750 ml 10,95 TL olarak kampanyaya dahil oluyor. Daha fazla ürün incelemesi için devam ediyoruz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Kasım 2018 tarihinde, A101 22 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...