A101 17 Mart 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta 23 Mart’a dek devam edecek ve stoklarla sınırlı olmak üzere sunulan iki EFSANE ürün var. Geçen haftalarda 1 efsane sunan A101 bu hafta 2 EFSANE fiyat ile geliyor. Bu ciddi anlamda keyif verici… Efsane dediğimize bakmayın, aslında fırsat detaylarında A101 “10 TL ve üzeri alışverişlerinizde” şeklinde başlıkla b ürünleri sunmuş. Ancak fiyatları görünce siz de EFSANE diyorsunuz. Bakınız: Indomie Noodle çeşitleri 5’li ürünü 4,95 TL’den 2,95 TL’ye düşüyor. Muhteşem bir indirim desek hata olmaz. Diğer fırsatta ise Bon Cremo çeşitleri 1500 ml ürünü sunulmuş. 6,9 5TL olan ürün 3,95 TL’ye düşüyor. Bu ürünlerin düşen fiyatından ala bilmek için tek şart var. 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak… Tabi stok sınırı çerçevesinde ve kampanyalı ürünler hariç olmak üzere bu fırsattan yararlanabiliyoruz. A101 yine harika işler yapmış desek hata etmiş olmuyoruz. İndirim denilince akla gelen ve sinemalarda bile 7000 Marketini gururla dile getiren A101’e bir tebrik de bizden… Teşekkürler Efsane indirim marketi A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 15 Mart 2018 tarihinde, A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...