A101 22 ocak perşembe aktüel kataloglarından 5. sayfa ile bu haftaya devam ediyoruz. Bu leziz sayfayı anlatmak oldukça zor çünkü, insanın anlatırken bile canı çekebiliyor. Haribo'dan; Haribo chamallows hearts 150gr, Haribo chamallows pink & white 150 gr, Haribo chamallows cocoballs 125gr, Haribo chamallows şirinler 125 gr, meyveli Haribo yumuşak şeker 25 gr, Haribo yumuşak şeker 113 gr Merry Snowmen, Meyve sulu yumuşak şeker Haribo soft jelly 600GR sizlerle. "Çocuk ya da büyük ol, Haribo'yla mutlu ol" soganlı bu leziz ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz. İşte o sayfa ve o ürünlerin görselleri...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Ocak 2015 tarihinde, A101 22 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...