A101 17 Şubat 2018 itibarıyla EFSANE fırsatlar sunuyor. Her hafta sonu ezber bozan A101; bu hafta sonunda da geleneği bozmuyor. Piyasada ateş pahası olan ürünleri muhteşem fiyatlara indirip müşterisine sunduğuna ek olarak ayrıca hafta sonları 1 sayfada 1 ürün konsepti şeklinde bir ürün sunuyor. Bu ürün %50’ye yakın ve bazen ise %50’den fazla indirim içeriyor. Bu haftaki üründe ise çok tüketilen ve artık hemen hemen herkesin ve özellikle pratiklik isteyenlerin tercihi “demlik poşet çay” sizlerle oluyor. Doğuş Karadeniz demlik poşet çay 100’lü ürününde 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde ve ayrıca (Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına 2 adetle sınırlıdır) şartına da uygun olarak bu ürünü 18,95 TL yerine 8,95 TL’ye alabiliyorsunuz. Gerçekten şaşkınlık verici bir şey… Bir ürün fiyatına 2 ürün alıyorsunuz. A101’in bizce son zamanlarda yaptığı en büyük indirimlerden biri bu… Piyasada 18,95 TL olup 8,95 TL’ye Doğuş Karadeniz demlik poşet çay 100’lü almak ancak ve ancak A101 kalitesi ve uygun fiyatlı sistemi ile olur. Teşekkürler A101, biz müşterilerini sevindirdiğin için teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Şubat 2018 tarihinde, A101 22 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...