A101 23 Ağustos perşembe indirimleri elektronik indirimleri sizlerle oluyor. Aldın Aldın sloganı ile gelen sayfada 3 farklı ürün sunan market ürünleri anlatmış. Görselinde detayları paylaşan market fiyat da sunmuş. 23 Ağustos günü ilk gelen ürün Samsung 55MU7350 55” UHD Smart kavisli LED Tv ürünü olacak ve 3699,00 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. Ürün SAMSUNG TÜRKİYE garantisi altında gelecek ve 2 yıl garantili olacak. 4K UHD olan ürün kavisli de ekrana sahip olacak. 55'' boyutu ile adeta kocaman olan ürün fiyatı ile muhteşem bir fırsat durumunda sizlerle. Diğer kampanyada Hi-Level 49” uydu alıcılı Full HD LED Tv 1499,00 TL var. Ürün Vestel güvencesinde sizlerle. Dahili uydu alıcısına sahip ürün için taksit seçeneği de var. Vestel güvencesi ile sizlerle olacak olan bu ürün fiyatını hakeden bir 49'' TV olarak sizlerle buluşacak. Son üründe ise General Mobile GM 8 cep telefonu 1099,00 TL var. BU ürün için taksit seçeneği yok. Ancak fiyatı çok uygun. Ülkemizde en dayanıklı telefonlardan biri olarak bilinen GN'den GM 8 akıllı telefonu A101 ile 1099,00 TL'den sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 16 Ağustos 2018 tarihinde, A101 23 Ağustos 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...